LPR, N2013V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, N2013V
Показати автомобілі, де використовується LPR, N2013V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | N2013V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, N2013V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| NISSAN/INFINITI | 40206VE800 , 402066W500 , 402061W600 |
Кроси для LPR, N2013V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 16989 |
| ASHIKA | 6001145C |
| BOSCH | 0986479031 |
| BREMSI | CD7626V |
| JAPKO | 60145C |
| JURID | 562388JC1 , 562388JC |
| MAXGEAR | 192519SPORT , 192519 |
| STELLOX | 60202262VKSX , 60202262VSX |
| VALEO | 197557 , 196026 |
| ZIMMERMANN | 200251620 |
Характеристики деталі LPR, N2013V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 300 |
| Висота [мм] | 39 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Кількість отворів | 6 |
| Діаметр центрування [мм] | 100 |
| для артикула № | N2013V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити122.96 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
