LPR, N2000V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, N2000V
Показати автомобілі, де використовується LPR, N2000V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | N2000V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, N2000V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| NISSAN/INFINITI | 4020662Y01 , 402062N301 |
Кроси для LPR, N2000V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 16990 |
| ABE | C31069ABE |
| ASHIKA | 6001111C |
| ATE | 24012002031 |
| BLUE PRINT | ADN14397 |
| BOSCH | 0986479238 |
| BREMSI | CD7885V |
| DENCKERMANN | B130161 |
| FEBI BILSTEIN | 108648 |
| JAPKO | 60111C |
| JURID | 562424JC |
| MAXGEAR | 191850SPORT , 191850 |
| POLCAR | BS0986479238 |
| VALEO | 197642 |
Характеристики деталі LPR, N2000V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 252 |
| Висота [мм] | 45 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20 |
| Мінімальна товщина [мм] | 18 |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр центрування [мм] | 61 |
| для артикула № | N2000V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
