LPR, M6000V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, M6000V
Показати автомобілі, де використовується LPR, M6000V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | M6000V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, M6000V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| MAN | 81508030039 |
| MERCEDES | A9704230212 , 9704230212 |
Кроси для LPR, M6000V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| FEBI BILSTEIN | 29166 |
| JURID | 569108J |
| SAMKO | M6000V |
Характеристики деталі LPR, M6000V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 330 |
| Висота [мм] | 129,5 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 34 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Кількість отворів | 8 |
| Діаметр центрування [мм] | 118 |
| для артикула № | M6000V |
| Гальмівна система | MERITOR D-ELSA1 |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити255.61 грн.
-
Купити3051.53 грн.
-
Купити129.08 грн.
Мастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
