LPR, M5201V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, M5201V
Показати автомобілі, де використовується LPR, M5201V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | M5201V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, M5201V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| MAZDA | SE2833251 , S08333251 , S08333251A , S08333251B , UB3933251 , UB3933251A , UB8333251 , SO8333251B |
Кроси для LPR, M5201V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 15562 |
| ASHIKA | 6003326C , 6003326 |
| BLUE PRINT | ADM54317 |
| BREMSI | CD6357V |
| JAPKO | 60326C , 60326 |
| MAXGEAR | 192538SPORT , 192538 |
| SAMKO | M5201V |
| VALEO | 186665 |
Характеристики деталі LPR, M5201V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 256 |
| Висота [мм] | 20 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20 |
| Мінімальна товщина [мм] | 18 |
| Кількість отворів | 6 |
| Діаметр центрування [мм] | 86 |
| для артикула № | M5201V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
