LPR, M5016V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, M5016V
Показати автомобілі, де використовується LPR, M5016V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | M5016V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, M5016V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| MAZDA | GP9Y3325X , G31Y3325XA |
Кроси для LPR, M5016V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17687 |
| BOSCH | 0986479D74 |
| BREMSI | CD7880V |
| JURID | 563144JC |
| MAXGEAR | 192386SPORT , 192386 |
Характеристики деталі LPR, M5016V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 320 |
| Висота [мм] | 45,9 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 72 |
| для артикула № | M5016V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
