LPR, M5006V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, M5006V
Показати автомобілі, де використовується LPR, M5006V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | M5006V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, M5006V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| MAZDA | BP6Y3325XE , BP6Y3325XB , BP6Y3325XA , BP6Y3325XD , C26Y3325XA , C26Y3325XC , C26Y3325XB , BP6Y3325XF |
Кроси для LPR, M5006V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17637 |
| ASHIKA | 6003309C |
| ASHUKI BY PALIDIUM | M60636 |
| BLUE PRINT | ADM54382 |
| BOSCH | 0986479183 |
| BREMSI | CD7312V |
| DENCKERMANN | B130284 |
| FEBI BILSTEIN | 32770 |
| ICER | 78BD32732 |
| JAPKO | 60309C |
| JURID | 562635JC1 , 562635JC |
| MAXGEAR | 191268SPORT , 191268MAX , 191268 |
| METZGER | 6110229 |
| POLCAR | S710451 , BS0986479183 |
| PROFIT | 50101312 |
| SAMKO | M5006V |
| SASIC | 6106113 |
| STELLOX | 60203253VKSX |
| VALEO | 197365 |
Характеристики деталі LPR, M5006V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 300 |
| Висота [мм] | 48,5 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 72 |
| для артикула № | M5006V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити123.59 грн.
