LPR, M2711V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, M2711V
Показати автомобілі, де використовується LPR, M2711V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | M2711V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, M2711V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| MERCEDES | A1634210212 , 1634210012 , 1634210212 , A1634210012 , 1634210412 |
Кроси для LPR, M2711V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17109 |
| AIC | 51312 |
| ASHIKA | 60000554C |
| BOSCH | 0986478468 |
| BREMSI | CD7036V |
| DENCKERMANN | B130708 |
| FEBI BILSTEIN | 21921 |
| JAPKO | 600554C |
| JURID | 562099JC , 562099J1 |
| MAXGEAR | 190947SPORT , 190947 |
| METZGER | 6110480 |
| POLCAR | BS0986478468 |
| SAMKO | M2711V |
| VALEO | 197237 |
Характеристики деталі LPR, M2711V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 303 |
| Висота [мм] | 51,5 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| для артикула № | M2711V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
