LPR, M2191V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, M2191V
Показати автомобілі, де використовується LPR, M2191V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | M2191V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, M2191V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| MERCEDES | A126421051205 , 1264210412 , 1264210512 , 1264211412 , A1264210512 , A1264210412 |
Кроси для LPR, M2191V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 15794 |
| ABE | C3M076ABE |
| AIC | 51305 |
| BLUE PRINT | ADU174322 |
| BOSCH | 0986478197 |
| BREMSI | CD6185V |
| CIFAM | 800520 |
| FEBI BILSTEIN | 06857 |
| JURID | 561453JC |
| MAXGEAR | 192696SPORT , 192696 |
| POLCAR | BS0986478197 |
| SAMKO | M2191V |
| VALEO | 186459 |
| ZIMMERMANN | 400140852 , 400140820 |
Характеристики деталі LPR, M2191V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 300 |
| Висота [мм] | 68 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Мінімальна товщина [мм] | 25,4 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 80 |
| для артикула № | M2191V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
