LPR, M2090V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, M2090V
Показати автомобілі, де використовується LPR, M2090V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | M2090V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, M2090V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| MERCEDES | 2464212512 , A1764210212 , A2464212512 |
Кроси для LPR, M2090V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 18208 |
| ABAKUS | 23103209 |
| ABE | C3M091ABEP , C3M091ABE |
| ATE | 24012802621 |
| BLUE PRINT | ADU174362 |
| BOSCH | 0986479A02 |
| DENCKERMANN | B130668 |
| FEBI BILSTEIN | 44188 |
| JP GROUP | 1363109100 |
| JURID | 563118JC1 , 563118JC |
| MAXGEAR | 194723 |
| METZGER | 6110735 |
| SAMKO | M2090V |
| SASIC | 6106240 |
| TOPRAN | 408555 |
| VALEO | 197474 |
| ZIMMERMANN | 400367920 |
Характеристики деталі LPR, M2090V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 295 |
| Висота [мм] | 51 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| для артикула № | M2090V |
| Тип гальмівного диска | с отверстиями/с внутр. вентиляцией |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
