LPR, M2067V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, M2067V
Показати автомобілі, де використовується LPR, M2067V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | M2067V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, M2067V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| MERCEDES | 9034210112 , 9034210012 |
Кроси для LPR, M2067V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 18129 |
| BLUE PRINT | ADU174391 |
| BOSCH | 0986479212 |
| FEBI BILSTEIN | 38623 |
| MAXGEAR | 192702SPORT , 192702 |
| METZGER | 6110676 |
| POLCAR | BS0986479212 |
| SAMKO | M2067V |
| SASIC | 6106243 |
| ZIMMERMANN | 400647520 |
Характеристики деталі LPR, M2067V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 85 |
| для артикула № | M2067V |
| Діаметр [мм] | 285 |
| Висота [мм] | 72 |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
