LPR, M2063V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, M2063V
Показати автомобілі, де використовується LPR, M2063V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | M2063V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, M2063V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| MERCEDES | A2044210012 , A0004211912 , 2044210012 , 0004211912 |
Кроси для LPR, M2063V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17754 |
| ASAM | 102100 |
| ASHIKA | 60000516C , 60000516 |
| ASHUKI BY PALIDIUM | P330120 |
| BLUE PRINT | ADU174313 |
| BOSCH | 0986479S83 , 0986479406 |
| BREMSI | CD7688V |
| DENCKERMANN | B130558 |
| FEBI BILSTEIN | 30556 |
| JAPKO | 600516C , 600516 |
| JURID | 562637JC1 , 562637JC |
| KAMOKA | 1031071 |
| MAXGEAR | 192689SPORT , 192689 |
| METZGER | 6110327 |
| POLCAR | BS0986479406 |
| SAMKO | M2063V |
| SASIC | 6106117 |
| STELLOX | 60201485KSX , 60201485SX |
| TOPRAN | 401709 |
| VALEO | 197316 |
| ZIMMERMANN | 400365252 , 400365220 |
Характеристики деталі LPR, M2063V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 288 |
| Висота [мм] | 64,5 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,4 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| для артикула № | M2063V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
