LPR, M2062V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, M2062V
Показати автомобілі, де використовується LPR, M2062V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | M2062V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, M2062V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| MERCEDES | 2044230712 , 0004231212 |
Кроси для LPR, M2062V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17760 |
| ASHIKA | 61000510C , 61000510 |
| BLUE PRINT | ADU174305 |
| BOSCH | 0986479411 |
| BREMSI | CD7700V |
| CIFAM | 8001027C |
| DENCKERMANN | B130562 |
| FEBI BILSTEIN | 43838 |
| JAPKO | 610510C , 610510 |
| JURID | 562680JC1 , 562680JC |
| MAXGEAR | 192679SPORT , 192679 |
| METZGER | 6110656 |
| POLCAR | BS0986479411 |
| SAMKO | M2062V |
| VALEO | 197730 |
| ZIMMERMANN | 400365752 , 400365720 |
Характеристики деталі LPR, M2062V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 300 |
| Висота [мм] | 58 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19,4 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| для артикула № | M2062V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
