LPR, M2046V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, M2046V
Показати автомобілі, де використовується LPR, M2046V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | M2046V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, M2046V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| MERCEDES | 1294230312 |
Кроси для LPR, M2046V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 16259 |
| ASHIKA | 61000517C , 61000517 |
| BOSCH | 0986478793 |
| BREMSI | CD7907V |
| JAPKO | 610517C , 610517 |
| POLCAR | BS0986478793 |
| VALEO | 197094 |
| ZIMMERMANN | 400143420 |
Характеристики деталі LPR, M2046V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 300 |
| Висота [мм] | 58 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19,4 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| для артикула № | M2046V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
