LPR, M2039V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, M2039V
Показати автомобілі, де використовується LPR, M2039V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | M2039V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, M2039V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| MERCEDES | A1644231312 , A1644231112 , A1644230612 , 1644231312 , 1644231112 , 1644230612 |
Кроси для LPR, M2039V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17785 |
| ABE | C4M038ABEP |
| ASHIKA | 61000519C |
| ATE | 24012202261 |
| BLUE PRINT | ADU174373 |
| BOSCH | 0986479285 |
| BREMSI | CD7531V |
| CIFAM | 800964C |
| DENCKERMANN | B130565 |
| FEBI BILSTEIN | 24748 |
| JAPKO | 610519C |
| JURID | 562326J1 , 562326JC |
| KAMOKA | 103228 |
| MAXGEAR | 192682SPORT , 192682 |
| METZGER | 6110696 |
| POLCAR | BS0986479285 |
| SAMKO | M2039V |
| STELLOX | 60201456KSX , 60201456SX |
| VALEO | 197633 |
Характеристики деталі LPR, M2039V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 330 |
| Висота [мм] | 54 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19,4 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| для артикула № | M2039V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
